Mathematics
Susanmontero514
2015-11-06 12:20:18
Calculate each unit rate $11.49 for 3 packages
ANSWERS
yanie123
2015-11-06 19:00:46

For the total it would be like $34.47 and so the unit rate might be $3.83

ADD ANSWER